Medior / senior consultant

Word jij onze nieuwe consultant? Ben jij klantgericht, nieuwsgierig, analytisch en heb jij affiniteit met het onderwijs? Lees dan snel verder.

Waarom zou jij bij Fringe Company willen werken?

Omdat je dan onderdeel bent van een jong, enthousiast en gedreven team met passie voor het onderwijs. Wij geloven in een flexibel en gepersonaliseerd leermodel waarbij wij de persoonlijke behoefte van de student centraal stellen. Dit doen wij door slimme software te ontwikkelen.

Wat ga je doen

Je vertaalt de behoeftes van onze klanten naar onze software oplossingen of die van onze partners. Door je enthousiasme en oplossend vermogen ben je in staat onze klanten mee te nemen in je plannen en onze software te laten bijdragen in het succesvol ondersteunen van studenten en het onderwijspersoneel.
Daarnaast spar je met onze ontwikkelteams over het uitbreiden of nieuw ontwikkelen van onze software oplossingen. Jij staat namelijk heel dicht bij de klant.

En als je het leuk vindt kun je ook meedenken en werken aan onze implementatie standaarden en plannen.

Dit bied jij ons:

  • je maakt makkelijk contact en kunt goed omgaan met verschillende mensen;
  • je kunt goed luisteren, doorvragen en de klant meenemen in het implementatie- / veranderproces;
  • je bent communicatief, resultaatgericht, zelfstandig en conceptueel sterk;
  • je hebt analytisch vermogen en brengt processen helder in kaart;
  • je hebt ervaring met projectmatig werken;
  • je bent stressbestendig;
  • je maakt software snel eigen;
  • je hebt een HBO- of WO opleiding onderwijskunde/bedrijfskunde of een gelijkwaardige opleiding;
  • je beheerst de Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift;
  • je bent medior of senior;
  • relevante werkervaring is een pré:
    • ervaring met  projectmanagement methodieken
    • ervaring in de onderwijsbranche
    • ervaring met het verzorgen van trainingen.

Wij bieden jou:

  • Allereerst: een groep gezellige collega’s met een fijn kantoor in Deventer;
  • Een uitdagende job die geen dag hetzelfde is;
  • Een prima salaris passend bij jouw ervaring;
  • Volop doorgroeimogelijkheden;
  • Prettige secundaire arbeidsvoorwaarden met uiteraard een pensioenregeling en zaken als een telefoon en laptop;
  • Flexibele werktijden en thuiswerkmogelijkheden;
  • en o.a. lekkere verse lunch, vrijdagmiddagborrels aan onze eigen bar en stoelmassages.

Neem contact met ons op

Wil jij met ons werken? Stuur ons dan zo snel mogelijk via [email protected] een bericht waaruit blijkt dat jij onze vrouw of man bent. Zoek daarin een vorm die bij je past: het hoeft geen brief te zijn, een video o.id. mag ook. Stuur wel even je cv mee. Wij zullen je bericht vertrouwelijk behandelen. Voor vragen kun je ook contact opnemen met Feyrouz, via [email protected]

We verwachten deze vacature op eigen kracht in te vullen. Acquisitie door bureaus wordt niet op prijs gesteld.