Maak kennis met ons enthousiaste team

Het team van Fringe Company bestaat uit een groep jonge, betrokken en gedreven mensen. Soms een tikkeltje eigenwijs, maar ze gaan altijd voor het beste resultaat voor de gebruiker.

Eva Boswinkel

Eva Boswinkel
Eva@fringe.nl

Jeroen

Jeroen Platvoet
Jeroen@fringe.nl

Lisanne van Brouwershaven

Lisanne van Brouwershaven
Lisanne@fringe.nl

Erwin Reijmer

Erwin Reijmer
Erwin@fringe.nl

Patrick Voortman

Patrick Voortman
Patrick@fringe.nl

Vincent Velthuis Fringe

Vincent Velthuis
Vincent@fringe.nl

Matthijs Lubbers

Matthijs Lubbers
Matthijs@fringe.nl

Mark Lankhorst

Mark Lankhorst
Mark@fringe.nl

Natascha Neven

Natascha Neven
Natascha@fringe.nl

Dennis van der Velde

Dennis van der Velde
Dennis@fringe.nl

Henrieke Bielderman

Henrieke Bielderman
Henrieke@fringe.nl

Ryan Grippeling

Ryan Grippeling
Ryan@fringe.nl

Dennie

Dennie van Haarst
Dennie@fringe.nl

Mariole de Jonge

Mariole de Jonge
Mariole@fringe.nl

Jolanda Willemsen

Jolanda Willemsen
Jolanda@fringe.nl

Lonneke

Lonneke Witteveen
Lonneke@fringe.nl

Laura Schallies

Laura Schallies
Laura@fringe.nl

Pieter Dol

Pieter Dol
Pieter@fringe.nl

Lukas Appeldoorn

Lukas Appeldoorn
Lukas@fringe.nl